Суспільство

Відзначили Міжнародний день інваліда

Відзначили Міжнародний день інваліда

«Добро і милосердя» – це ті ключові слова, які звучали 3 грудня з вуст вихованців школи-інтернату с. Залісся-2 , адже кожного року в Міжнародний день інваліда до них приїжджають працівники районної державної адміністрації, щоб вручити подарунки.

Чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. Міжнародний день інвалідів нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян.

3 грудня учні школи-інтернату, як і кожного року, підготували концертну програму власними силами. Своїми піснями, театральними міні-виставами, танцями та цитуванням віршів діти вкотре довели  людям старшого віку, що головне – це бажання жити, досягати певних висот, не дивлячись на те, що в тебе є в цьому плані обмежені можливості.

Звертаючись до всіх присутніх, працівник районного центру зайнятості Світлана Соболь сказала: «Я називаю цей день днем відкритих сердець. Своєю щирістю, відвертістю ви розчулили нас, змусили задуматися над проблемами сьогодення».

Окрім Світлани Соболь подарунки вручали й інші працівники районного центру зайнятості Андрій Боднар та Тетяна Яцуляк. Від ГО «Червоний Хрест» та Центру у справах сім’ї, дітей та молоді подарунки також передала працівник центру Лілія Зелінська.

Ірина ВАРЕНИЦЬКА, спеціально для «7 днів».Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button