Інциденти

Перебої з комунальним транспортом пов’язані із заборгованістю

Перебої з комунальним транспортом пов’язані із заборгованістю

Все частіше ми чуємо нарікання на роботу комунального транспорту. Усе б нічого, як зазначають у прес-службі Кам’янець-Подільської міської ради, якби держава вчасно виконувала свої задекларовані на папері забов’язання. Як возити сьогодні пільгову категорію населення, якщо кошти передбачені на їхній проїзд не надходять, або й надходять із піврічною затримкою. 

На 2015 рік на відшкодування збитків, пов’язаних з перевезенням пільгової категорії населення з державного бюджету передбачено 1739248,70 грн.

Заборгованість на 01.01.2015 року перед КП «Комунтранссервіс» складала 307027,86 грн. Станом на 20.04.2015 року заборгованість сягає більше 170 тис грн. Директор комунального підприємства нарікає, що у борг уже жодна із заправок не бажає надавати пальне.

Проте сама система по обслуговуванню пасажирським транспортом пільговиків потроху відходить. Адже кількість пільговиків у громадському транспорті з 1 червня суттєво зменшиться. На початку літа в Україні почне діяти Закон, який зменшує кількість пільгових категорій із 30 до 5. Цей документ уже підписав Президент.

З 1 червня держава буде фінансувати пільговий проїзд тільки 5 категорій: учасники бойових дій, інваліди 1 та 2 групи, діти-інваліди, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування. Всі решта категорії будуть позбавлені безкоштовного проїзду.

Нагадаємо, що у Кам’янці-Подільському у 90-х роках таке поняття як комунальний транспорт було знищено. І лише у 2011 році кам’янчани вперше за багато років побачили габаритні комунальні автобуси у нашому місті.

Новини по темі

Back to top button