Кам'янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському відбувся фестиваль «Рух заради здоров’я»

22 квітня у Кам’янці-Подільському відбувся спортивний фестиваль «Рух заради здоров’я».

Молодь міста долучилася до легкоатлетичного пробігу, який пройшов вулицями міста за маршрутом: вул. І.Огієнка – вул. Драй Хмари – пр. Грушевського – стадіон ім. Тонкочеєва. До спортивного дійства приєдналося близько 400 учасників.

На головному стадіоні міста кам’янчан зустріла команда «Street knights», яка пропагує масовий рух Street workout, що заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських місцях. Наприклад, у шкільних дворах, парках, спортивних майданчиках тощо. Окрім показового виступу, воркаутери провели майстер-клас, продемонструвавши глядач вправи, які завжди допоможуть підтримувати фізичну форму. Вести здоровий спосіб життя, як зазначили хлопці, надзвичайно важливо для кожного з нас.

Після виступу воркаутерів на стадіоні відбулось відкриття дошки пошани «Кам’янець спортивний». Найкращі спортсмени та тренера були нагороджені грамотами виконавчого комітету.

Змагання з легкої атлетики та сімейне спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я», в якому за перемогу боролося 6 родин, завершили фестиваль «Рух заради здоров’я».

Фестиваль «Рух заради здоров’я»

Фестиваль «Рух заради здоров’я»

Фестиваль «Рух заради здоров’я»

Фестиваль «Рух заради здоров’я»

Фестиваль «Рух заради здоров’я»

Новини по темі

Back to top button