Кам'янець-Подільський

У Старому місті декількатонний «КАМАЗ» провалився у водопровідний колодязь

У Старому місті декількатонний «КАМАЗ» провалився у водопровідний колодязь

Днями у Кам’янці-Подільському древня бруківка історико-архітектурного заповідника не витримала вагу декількатонної вантажівки «КАМАЗ» на вул. Госпітальній, 1. В результаті транспортної пригоди мешканці вулиці тимчасово залишилися без водопостачання.

Попри обмеження руху для важковагового транспорту територією Старого міста, вантажівка таки прямувала вузькою вулицею. А наїхавши колесом на люк водопровідного колодязя, провалила його, зруйнувавши й саму мережу. Воду, що одразу потекла з-під коліс вантажівки, працівники КП «Міськтепловоденергія» перекрили. Тож поки на місці пригоди тривали ремонтні роботи, мешканцям вулиці доведеться миритися з відсутністю водопостачання.

Як зазначив генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук, цей прикрий інцидент в чергове засвідчує, що адміністрації НІАЗу «Кам’янець» пора визначити місця для проїзду важковантажного транспорту історичними вулицями та встановити на них відповідні обмежуючі знаки.

Споживачам, які залишились без води, адміністрація КП «Міськтепловоденергія» принесла вибачення за тимчасові незручності, які спричинила автопригода.

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».

Новини по темі

Back to top button