ІнцидентиКам'янець-Подільський

Не більше 50 км/год, і не лише

Не більше 50 км/год, і не лишеНизка нововведень очікує на водіїв з 2018 року. З усіма подробицями розбиралось видання «Кам’янецький часопис КлюЧ».

У першу чергу, це стосується посвідчення водія. Відтепер перше посвідчення видаватиметься у сервісних центрах МВС терміном на два роки з правом обміну на постійне у разі, якщо протягом цього часу не було трьох і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Якщо таких порушень не було, громадянин обмінює на постійне посвідчення водія. У разі, якщо такі порушення були, громадянин обмінює на постійне посвідчення водія лише після складання практичного та теоретичного іспитів у сервісному центрі МВС.

Повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше та були позбавлені права на керування транспортними засобами, не відбувається. Поновлення права керування транспортними засобами здійснюється після чергової підготовки у відповідному навчальному закладі та після складання теоретичного й практичного іспитів у СЦ МВС. Таке посвідчення знову видається на 2 роки. Обмеженим правом керування транспортним засобом для водіїв-початківців є заборона перевищувати швидкість 70 км/год.

Із 1 січня 2018 р. набирає чинності зміна швидкісного режиму в містах і селах із 60 км/год до 50 км/год. Також впроваджується фото-, відеофіксація порушень дорожнього руху. Крім того, збільшуються строки накладання адмінстягнень із трьох місяців до одного року з моменту виявлення правопорушення за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Новини по темі

Back to top button