Кам'янець-Подільський

Святий Миколай запрошує в свою резиденцію

Святий Миколай запрошує в свою резиденціюУже цієї суботи, 9 грудня, в Кам’янці-Подільському на базі готелю «Reikartz» відбудеться відкриття новорічної резиденції Святого Миколая!

П’ятий рік поспіль цей соціальний не комерційний проект організовує готель «Reikartz» за підтримки міської ради. Головна його місія, як зазначають на сайті міської ради, – подарувати дітям казку та віру в чудо.

Зустрічати дітей спочатку буде Святий Миколай, а вже 30 грудня він урочисто передасть свій посох правління Дідові Морозу. Маленьких гостей чекають абсолютно безкоштовні ігрові програми з казковими героями, майстер-класи, конкурси, ігри, які принесуть по-справжньому святковий настрій для всієї родини!

16 грудня тут відбудеться ігрова програма «Святий Миколай запрошує до себе в гості», 23 грудня – ігрова програма «Зимова феєрія», 30 грудня – передача посоха Святого Миколая Діду Морозу, ігрова програма «Новий рік іде до нас», 1 січня – ігрова програма «Коли запалюються новорічні вогні», 7 січня – закриття резиденції, ігрова програма «Різдвяні зустрічі».

Додамо, що готель «Reikartz» знаходиться у відреставрованому особняку з автентичними підвалами XVI-XVIII століття, саме вони і стануть місцем зустрічі дітей України зі Святим Миколаєм та Дідом Морозом. За час роботи резиденції з 2013 по 2017 роки гостями світлиці Святого Миколая стали більше 25 000 відвідувачів.

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button