Суспільство

ЄС відмовився починати нові переговори з Україною

Євросоюз не буде відкривати нові переговори щодо тексту вже парафованої Угоди про асоціацію та глибоку і всеосяжну зону вільної торгівлі з Україною.

Про це заявила представник глави європейської дипломатії Кетрін Ештон Майа Косьянчич.

Констатувавши, що в ЄС «немає ніякої дискусії щодо компенсації», вона сказала: «Ми готові обговорювати різні аспекти імплементації Угоди про асоціацію та глибокої і всеосяжної зони вільної торгівлі з Україною і пояснити в деталях абсолютно конкретні вигоди, які Угода принесе Україні».

«Ми, тим не менш, не готові відкрити нові переговори по тексту Угоди», – зазначила Косьянчіч.

Крім того, за її словами, Єврокомісія не підтверджує заявлений прем’єр-міністром України Миколою Азаровим візит української делегації до Брюсселя.

«Ми не можемо підтвердити візит української делегації до Брюсселя завтра. Дата і місце ще мають бути узгоджені через дипломатичні канали, і коли така домовленість буде досягнута, про це буде оголошено», – додала Косьянчіч.

Як відомо, Азаров заявив, що найближчим часом українська делегація відвідає Брюссель для продовження переговорів про асоціацію з ЄС.

Він також казав, що Київ пропонує європейській стороні обговорити можливе внесення змін до вже парафованого проекту Угоди про асоціацію.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button