Інциденти

Спортмайданчик для Руських фільварок

Спортмайданчик для Руських фільварок

14 червня у Кам’янці-Подільському відбулось довгоочікуване відкриття спортивного майданчику європейського зразка на мікрорайоні Руські фільварки. Захід відбувся за участі народного депутата України Володимира Мельниченка, міського голови Михайла Сімашкевича та Уляни Тимченко помічника нардепа Олександра Гереги.

Як повідомляють у Кам’янець-Подільській міській раді, через тотальну нестачу коштів у державному бюджеті України, будівництво спортмайданчику здійснювали за приватний кошт. Значну допомогу надав народний депутат України Олександр Герега.

Свій виступ Володимир Мельниченко розпочав із хвилини мовчання у зв’язку із сумною звісткою про збитий терористами літак з українськими військовими у Луганську. Після вшанування померлих військовослужбовців нардеп розповів, що на новенькому спортивному майданчику можна грати у футбол, баскетбол, великий теніс. Також Володимир Володимирович висловив надію, що спортмайданчик допоможе у формуванні здорового способу життя дітей та стане стартом для майбутніх олімпійських чемпіонів.

 Надіюсь, що спортивний майданчик принесе багато користі для наших дітей та молоді. Нехай нове покоління зростає патріотичним, здоровим та ніколи не зганьбить ім’я героїв України. Слава Україні! – 

Зі словами подяки виступили призери міжнародних змагань та тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Адже відтепер вони та всі бажаючі зможуть безкоштовно займатись спортом на новенькому покритті. Володимир Мельниченко та Михайло Сімашкевич вручили ключі від майданчика тренерам і жителям Руських фільварок. Для того, щоб позайматись на майдвнчику, слід зателефонувати за номерами телефонів 098-94-94-071 і 098-32-89-101 та забронювати час.

Новини по темі

Back to top button