Кам'янець-Подільський

Новорічні свята подарують казку

Цьогорічна зима в Кам’янці-Подільському розпочалася, як і годиться, – перед першим грудня матінка-природа налякала жителів міста легким снігом з морозом. Не відступає вона і сьогодні. Бо в тандемі з казковими новорічними персонажами готує справжню зимову казку.

За практичне втілення її в життя взялася Кам’янець-Подільська міська рада, яка вже підготувала календар новорічно-різдвяних заходів 2013-2014 року. З початку грудня в історичному музеї-заповіднику стартували акції для студентів і жителів міста, які передбачають відвідування об’єктів музею за дешевшими цінами.

Портал культури і мистецтва Хронікер повідомляє, що справжні розваги розпочнуться з 17 грудня. Цього дня стартує конкурс на кращу ялинкову прикрасу, наступного – конкурс на кращих Діда Мороза і Снігуроньку в Центрі дитячої творчості.

Загальноміською подією стане відкриття резиденції Діда Мороза в готелі «Reikartz» (наразі тут розпочала робота резиденція Святого Миколая). Але замовляти дарунки можна вже – за тел. (098) 483-71-12. І якщо минулими роками казковий дідуган засідав у Вірменській криниці, то цього року він поступився… 12 місяцям. У день відкриття центральної ялинки на площі Польський ринок кожен зможе відчути себе головним героєм однойменної казки Самуїла Маршака.

Сама ж зимова красуня засяє новими кольорами. Адже цього року вона одягне нову сукню вартістю 95 тис. грн. Такий подарунок місту та його жителям зробили місцеві приватні підприємці. Паралельно із центральною ялинкою на дев’ятьох майданчиках Кам’янця засвітяться трішки менші лісові красуні.

28 грудня Стара фортеця прийматиме зимову феєрію «Новий рік у Старому замку». Святкове новорічне шоу для тих, хто в силі прийти, традиційно зустрічайте біля Ратуші в ніч з 31 грудня на перше січня.

Із масштабних заходів після Нового року на кам’янчан очікує фестиваль повітроплавання «Різдвяні польоти» і студентський фестиваль «Різдвяна зірка».

Новини по темі

Back to top button