Кам'янець-Подільський

Без вишиванки – немає гулянки

Життя сьогоднішніх людей вважається неповноцінним без гарно організованого дозвілля. Кожна людина вважає похід у клуб, на концерт, у театр, кіно, хоча б раз у тиждень, правильним. Тож і актив Чемеровецької районної ради старшокласників вирішив подарувати дітям з усього району сюрприз.

І тому, як повідомляє Хмельницька обласна рада старшокласників, 25 січня була організована і проведена за підтримки районного Будинку школяра та педагогів-організаторів шкіл району етновечірка «Без вишиванки немає гулянки». Ініціативною групою було розроблено  сценарій, підібрано відео та аудіо матеріали, організовано стіл-фуршет. Головна особливість етновечірки – український народний одяг та мелодії лише українських виконавців.

Для хлопців і дівчат району було проведено майстер-класи з вивчення українських народних танців найкращими хореографами та танцювальними колективами району. Лунали чарівні українські пісні у виконанні вихованців та педагогів, яким було запропоновано стати  учасниками  різноманітних  конкурсів та ігор. Девізом заходу стали слова «Нехай лунає слава далеко й близько про вечорниці етно-диско».

Вечірка вразила колоритом   різноманітної  української музики та пісні.  Це і популярні сьогодні «Океан Ельзи» і «Бумбокс», Дзідьо і Скрябін, група «Тік», Тіна Кароль та багато інших виконавців. Також учасники заходу слухали   неповторні пісні Володимира Івасюка  та Назарія Яремчука, Миколи Мозгового, Василя Зінкевича, Миколи Гнатюка. Вони насолоджувались мелодіями «Червоної рути», пісенних творів у виконанні інструментальних ансамблів «Смерічка», «Кобза», «Ватра», «Водограй», «Світязь».

Можна стверджувати, що  назва етновечірки «Без вишиванки немає гулянки» стане девізом  у    житті   для   багатьох  юнаків і юнок Чемеровеччини.   Адже  любити  своє, українське, це  прекрасно!

Саме тому лідери учнівського самоврядування району  вирішили провести у квітні місяці регіональну етнодискотеку спільно з нашими  сусідами учнівським активом Кам’янець-Подільського, Новоушицького, Городоцького, Волочиського районів та  м. Гусятина Тернопільської області.

Новини по темі

Back to top button