Кам'янець-Подільський

Дивовижне мистецтво двох сестер

Сьомого лютого у виставковій залі, що на вул. Соборній відбувся майстер-клас живопису вовною, який провела для усіх охочих майстриня Лариса Клепас. Вона показала як із невеликого клаптика вовни можна створити неймовірну картину, зокрема учасників майстер-класу Лариса Йосипівна вчила «малювати» вовною мак.

Як  зазначила майстриня оригінального мистецтва, створення картин та різних речей із вовни (в колекції у неї є і сумочки, і чохли для телефонів, і жіночі прикраси) приносить їй неабияке задоволення і вона вважає, що це насправді справа її життя.

До того ж, Лариса Йосипівна охоче показує секрети свого ремесла, розповідає, як і де придбати нитки та голки і щиро сподівається, що хтось зацікавиться такою справою і займеться оригінальним мистецтвом.

Варто нагадати, що із 31 січня у виставковій залі діє персональна виставка «Золоте руно, золоте зерня» Лариси Клепас та її сестри – Ольги Слободанюк, яка є не менш талановитою і створює картини із круп, які дійсно вражають уяву відвідувачів, адже споглядаючи на картину, ти ніби бачиш справжні квіти, чи представників тваринного світу, яких у її роботах чимало.

Ознайомитись із творами мистецтва сестер можна буде до 14 лютого.

Ірина ГРІНІШИНА, спеціально для «7 днів».

Новини по темі:

Back to top button