Кам'янець-Подільський

Дивовижне мистецтво двох сестер

Сьомого лютого у виставковій залі, що на вул. Соборній відбувся майстер-клас живопису вовною, який провела для усіх охочих майстриня Лариса Клепас. Вона показала як із невеликого клаптика вовни можна створити неймовірну картину, зокрема учасників майстер-класу Лариса Йосипівна вчила «малювати» вовною мак.

Як  зазначила майстриня оригінального мистецтва, створення картин та різних речей із вовни (в колекції у неї є і сумочки, і чохли для телефонів, і жіночі прикраси) приносить їй неабияке задоволення і вона вважає, що це насправді справа її життя.

До того ж, Лариса Йосипівна охоче показує секрети свого ремесла, розповідає, як і де придбати нитки та голки і щиро сподівається, що хтось зацікавиться такою справою і займеться оригінальним мистецтвом.

Варто нагадати, що із 31 січня у виставковій залі діє персональна виставка «Золоте руно, золоте зерня» Лариси Клепас та її сестри – Ольги Слободанюк, яка є не менш талановитою і створює картини із круп, які дійсно вражають уяву відвідувачів, адже споглядаючи на картину, ти ніби бачиш справжні квіти, чи представників тваринного світу, яких у її роботах чимало.

Ознайомитись із творами мистецтва сестер можна буде до 14 лютого.

Ірина ГРІНІШИНА, спеціально для «7 днів».Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button