Кам'янець-Подільський

Перемогла краса

Конкурс «Міс технікуму-2015»

12 листопада в Кам’янець-Подільському планово-економічному технікумі-інтернаті відбувся конкурс «Міс технікуму-2015», що зібрав чимало учасниць та поціновувачів конкурсів краси, грації, таланту.

Актова зала навчального закладу була вщент заповнена студентами, викладачами коледжу та друзями учасниць. Бажання з’ясувати, хто ж найкращий, виявило 9 студенток – Надія Савченко, Валерія Кошелюк, Іванна Андронік, Надія Корінь, Юлія Мацкевич, Надія Бойчук, Анастасія Михальчук, Ольга Заболотна, Ірина Попадюк.

Чотири конкурси «Міс технікуму-2015» («Візитка», «Фотопрезентація», «Талант», «Стиль») оцінювало журі, до складу якого увійшли Мар’ян Тріпак (директор Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату, голова журі), Віктор Кернер (учасник телепроекту «Голос країни», фіналіст шоу «Караоке на Майдані», громадський діяч, ініціатор конкурсу «Міс технікуму-2015»), Олександр Шмігель (фотограф), Олена Богач (викладач Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату), Андрій Павловський (журналіст, член НСЖУ, редактор інтернет-видання «7 днів», громадський діяч).

Свято краси, вишуканого смаку та гарного настрою подарувало як глядачам, так і учасницям безліч яскравих та незабутніх вражень, феєрію талантів, здорового сміху та неймовірного шарму.

Найбільш очікуваною подією заходу, звісно ж, стало вручення титулу «Міс технікуму-2015», який отримала Надія Савченко, студентка І курсу. Крім того, перемогу дівчини було підкріплено ще й сертифікатом на безкоштовну фотосесію від одного з членів журі – Олександра Шмігеля.

Переможця визначено, але коли мова йде про красу, переможених бути не може. Шквал овацій, аплодисментів, привітань та квітів для кожної з учасниць довели це беззаперечно. Крім того, всі конкурсантки перемогли в найрізноманітніших номінаціях і отримали свою хвилину слави. А подарунок від директора коледжу – похід у боулінг-клуб – ще раз підтвердив, що 12 листопада ПЕРЕМОГЛА КРАСА.

Віоліна СИТНІК, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button