Кам'янець-Подільський

День студента відзначили КВНом

День студента відзначили КВНом

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта.

Кам’янець-Подільський є справжнім студентським містом, адже в його навальних закладах навчається понад 20 тис. студентів. Завдяки цьому наше древнє місто має молоде обличчя. Студентська молодь – це майбутній розвиток міської громади.

Як повідомляють у Кам’янець-Подільській міській раді, 16 листопада в актовій залі індустріального коледжу до Міжнародного Дня студента відбувся КВН «UNIVERSITY BATTLE» між командами ВНЗ І-ІV рівнів акредитації. З вітальним словом до студентів звернувся заступник міського голови Дмитро Васильянов та нагородив кращих студентів міста грамотами виконавчого комітету за активну життєву позицію та успіхи у навчанні.

Директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема привітала команди КВК із перемогою, побажавши їм успіхів та винахідливості в студентському житті.

Новини по темі

Back to top button