Кам'янець-Подільський

На ремонт аварійного мосту в селі Атаки уже витрачено 5 мільйонів гривень

На мості через Дністер на автомобільній дорозі Н-03 Житомир – Чернівці в с. Атаки підрядною організацією станом на 11.06.2013 р. виконано робіт більше, ніж на 5 млн. грн. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Проведено підготовчі роботи, демонтовано 50% перильного та бар’єрного огородження, елементів освітлення, покриття проїзної частини мосту та тротуарів, захисного шару, гідроізоляції. Влаштовано підсилення металевих конструкцій мосту – 50 %, нижній захисний шар, 75 % металевих упорів, в стадії завершення армування плити проїзної частини, 50 % якої готується до бетонування.

Як інформує Молодий буковинець, спеціалісти, в кількості 47 чоловік, працюють щодня в режимі роботи з 7.00 до 19.00 без вихідних днів під час руху транспортних засобів по одній половині мосту в обмеженому режимі щоб прискорити завершення робіт та вкластися в затверджений графік. До повного завершення робіт рух транспортних засобів по мосту призупинятись не планується.

Нагадаємо, виконавцем робіт є ТОВ «ВП Мост-1» – єдине в Україні спеціалізоване підприємство, яке займається обстеженням, випробуванням, ремонтом та реконструкцією мостів у комплексі.

Новини по темі

Back to top button