Кам'янець-Подільський

Як польські фотомитці з кам’янецьким «Поглядом» мандрували

Протягом 7-11 червня кам’янецький фотоклуб «Погляд» разом із польським клубом Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne «F cztery» мандрували та фотополювали. Польські фотомитці Dariusz Kolek, Tomasz Lenarczyk, Jacek Szewczyk, Marcin Wezyk були у захваті від красот Бакоти, Китайгорода, Хотина та Кам’янця. Хірург, менеджер, криміналіст, біолог – це їх професії, такі різні, але об’єднує польських фотографів любов до фотомистецтва та прагнення втілити свої творчі ідеї у світлинах.

Цікаво було поглянути на фототвори, але іще цікавіше поспостерігати як вони фотографували наші краєвиди, захоплено та творчо. Кам’янчанам вже звично бачити вулички Старого міста, оборонні споруди, тому інколи прагнеш глянути на місто неначе вперше, щоб намилуватись його красою, і саме таку змогу мали польські фотографи.

10 червня у молодіжному клубі «Сатурн» відбулась презентація фоторобіт польських колег. Були присутні діячі фотоклубу «Погляд» та поціновувачі фотомистецтва.  Здивувала макрозйомка комах Dariuszа Kolekа, настільки тонко та технічно гарно зафотографовано найменші деталі. Було також переглянуто відеороботу присвячену поезії, незвично і цікаво оформлену, де за допомогою світлин візуально «оживали» поетичні рядки.

Протягом 5 діб, мандруючи разом, фотоклуб «Погляд» та «F cztery» поповнили свої колекції емоцій – приємним спілкуванням, новими знайомствами та світлинами. Планується наступна подорож клубівців «Погляду» до Польщі, адже їх фотоклуб відзначатиме 20-річчя. Отож, іще побачимось. Хай панує натхнення та мандри фотомитців!

Галина КОМАРНІЦЬКА, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button