Спорт

«Фортеця» – друга

«Фортеця» – друга

8-10 квітня у Кам’янці-Подільському на міському стадіоні ім. Г. Тонкочеєва відбувся турнір з футболу серед чоловічих команд пам’яті заслуженого тренера України, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Олександра Петрова.

На відкритті змагань до присутніх звернулись народний депутат України Володимир Мельниченко, декан факультету фізичної культури К-ПНУ ім. І. Огієнка Микола Солопчук, голова обласної федерації футболу Ігор Хіблін та син Олександра Петровича – Андрій.

У змаганнях взяли участь 4 команди, які грали за коловою системою. За підсумками змагань, перемогу здобула команда «КАМ» с. Бурдяківці, Борщівського р-ну та отримала кубок, медалі, грамоти, м’яч. Друге місце – у команди «ФОРТЕЦЯ – К-ПНУ», а на третій сходинці опинилася команда с. Клішківці Чернівецької області.

На закритті змагань до присутніх звернувся випускник К-ПНУ імені І. Огієнка, учасник Олімпійських ігор, чемпіон Світу з легкої атлетики Іван Гешко.

Організатори змагань вдячні за допомогу у проведенні турніру народному депутату Володимиру Мельниченку, міському голові Михайлу Сімашкевичу, міській та обласній федераціям футболу, відділу молоді та спорту міської ради, директору БВТ «Рокор – ЛТД» Олександру Конюшенку.

Новини по темі

Back to top button