Чергова поїздка на схід

Чергова поїздка на схід від Кам'янець-Подільської районної ради

Велика справа – допомагати нашим військовим на передовій, особливо, коли знову в зоні АТО не перестають вщухати постріли гармат. В такий період надзвичайно важливим є всебічна підтримка не лише необхідним, таким як продукти харчування, але й теплими словами.

Як інформує прес-служба Кам’янець-Подільської районної ради, 28 січня черговий гуманітарний вантаж у супроводі Слобідо-Кульчиєвецького сільського голови Руслана Нестерова та заступника командиру батальйону «Миротворець» Хафіза Рафієва знову поїхав на схід в населені пукти Сєвєродонецьк, Щастя та Зайцево. Для Руслана Олеговича це вже не перша поїздка за останніх два роки і, як він каже сам, не остання. Це саме говорить і заступник командиру батальйону «Миротворець» з матеріального забезпечення Віталій Трошин, який з червня 2014 року возить в зону АТО все необхідне, в основному за підтримки керівництва на місцях, волонтерського руху, підприємців.

Так і цього разу до чергової поїздки на схід вкотре долучилися голова районної ради Борис Бец, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, ПП Івасечко, ПП Прокопов, ПП Андрій Ванат, депутат Слобідо-Кульчиєвецький сільської ради Петро Андрухов. Але найбільш важливим в цей час за словами Віталія Йосиповича, є, можливо, на перший погляд дрібниці, але це теплі слова вдячності в листах та малюнках школярів. В цю поїздку їх від учнів нашого району теж повезли немало. Відправляючи вантаж Хафіз Рафієв вручив від Київської самооборони голові районної ради Борису Бецу та Руслану Нестерову почесні відзнаки «Орден Гідності».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Донетчанин

    Свалил в Хмельницкую область.К карателям.Люди добрые,помогли,чем могли.Работа есть всей семье.Каратели нормальные,отзывчивые люди.Речь смешанная.Никакой агрессии.Удивляются донбебизму и хоронят солдат, преклонив колено.Я чувтвую себя дома и не хочу возвращаться к придурковатым соотечественникам.Считаю, что с Россие надо визовый режим и усиление ответственности за сепаратизм и призывы к смене власти….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: