Кам'янець-Подільський

«Республіка-2016» триватиме чотири дні

Перші учасники «Республіки-2016»

Уже вшосте у місті Кам’янець-Подільський відбудеться міжнародний фестиваль «Respublicа-2016». Цьогоріч фестиваль триватиме чотири дні – з 1 по 4 вересня 2016 року.

Завдяки додатковому дню «Республіка» розширить рамки та локації. Ще більше нових цікавих виконавців та незвичних подій на мистецькому фестивалі. На літературній сцені звучатиме реп, а на одній зі сцен – електронна музика.

Вже оголошено понад 20 учасників музичної частини «Республіки»: «Animal ДжаZ», «Дай Дарогу!», «ПОРНОФИЛЬМЫ», «Вагоновожатые», «Morphine Suffering», «DaKooka», «Кассиопея», «Vivienne Mort», «Ті, що падають вгору», «Space of variations», «Mamanet», «VOSMOY», «Сашко Піпа (@traktor)», «Epolets», «Курган feat. Агрегат», «Shortparis», «Esquizet», «On The Wane», «Somali Yacht Club», «Stepan i Meduza», «The Heavy Crawls».

Шостий фестиваль обіцяє бути ще насиченішим – на фестивальних сценах виступлять приблизно 70 гуртів з України та закордону.

«Республіка» запрошує усіх студентів відсвяткувати 1 вересня на шостому фестивалі у Кам’янці-Подільському. Слідкуйте за новинами та поспішайте придбати квитки на чотири дні всього за 270 гривень.

Фото Олега СІНЬКОВА.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button