Кам'янець-Подільський

«Республіка-2016» триватиме чотири дні

Перші учасники «Республіки-2016»

Уже вшосте у місті Кам’янець-Подільський відбудеться міжнародний фестиваль «Respublicа-2016». Цьогоріч фестиваль триватиме чотири дні – з 1 по 4 вересня 2016 року.

Завдяки додатковому дню «Республіка» розширить рамки та локації. Ще більше нових цікавих виконавців та незвичних подій на мистецькому фестивалі. На літературній сцені звучатиме реп, а на одній зі сцен – електронна музика.

Вже оголошено понад 20 учасників музичної частини «Республіки»: «Animal ДжаZ», «Дай Дарогу!», «ПОРНОФИЛЬМЫ», «Вагоновожатые», «Morphine Suffering», «DaKooka», «Кассиопея», «Vivienne Mort», «Ті, що падають вгору», «Space of variations», «Mamanet», «VOSMOY», «Сашко Піпа (@traktor)», «Epolets», «Курган feat. Агрегат», «Shortparis», «Esquizet», «On The Wane», «Somali Yacht Club», «Stepan i Meduza», «The Heavy Crawls».

Шостий фестиваль обіцяє бути ще насиченішим – на фестивальних сценах виступлять приблизно 70 гуртів з України та закордону.

«Республіка» запрошує усіх студентів відсвяткувати 1 вересня на шостому фестивалі у Кам’янці-Подільському. Слідкуйте за новинами та поспішайте придбати квитки на чотири дні всього за 270 гривень.

Фото Олега СІНЬКОВА.

Новини по темі

Back to top button