Кам'янець-Подільський

У Хмельницькому відкрилася виставка скульптур Олексія Леонова

17 січня у Хмельницькому відкрилася виставка робіт відомого в усьому світі київського скульптора, члена Національної спілки художників України Олексія Леонова.

Експозиція, яку представлено у виставковій залі ПП «Баварія-Захід», має назву «Молитва у скульптурі». Твори цього молодого і талановитого митця виставляються в обласному центрі вже вдруге.

Основні мотиви цієї виставки – прагнення до духовного прозріння, звернення до вічних цінностей, шлях кожної людини до Бога. Чимало образів присвячено видатним діячам мистецтва, релігії, політики. У творчості скульптора домінує духовний синтез культур, релігій, філософії у пошуку відповідей на сакральні запитання.

У роботі майстер надає перевагу техніці шамоту. Вона дозволяє максимально відтворити авторський задум, адже весь твір до останнього штриха створюється самим митцем.

За період з 2008 по 2012 роки відбулося 70 виставок Олексія Леонова у 30 містах світу. Його роботи є у приватних колекціях України, Росії, країн ближнього та далекого зарубіжжя, прикрашають Алею мистецтв у Києві. До речі, минулоріч дві свої роботи – «На вершинах. М.К.Реріх» і «Матір Всесвіту» – скульптор передав Подільському культурно-просвітницькому центру ім. М.Реріха, який виступає співорганізатором виставок робіт митця у Хмельницькому.

Виставка «Молитва у скульптурі» триватиме до вересня. Вхід вільний.

Оксана ПАЛЯНИЦЯ, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button