Спорт

Авторалі «Стара фортеця» повернулося

Авторалі «Стара фортеця-2016»

9-11 вересня у Кам’янці-Подільському пройшов IV етап чемпіонату України з авторалі «Стара фортеця», який зібрав 19 екіпажів з різних куточків України, зокрема Харкова, Одеси, Києва. Кілька авто було представлено від Кам’янця-Подільского.

Як повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, офіційна церемонія відкриття змагань, що проходили за підтримки міського голови Михайла Сімашкевича і народного депутата Володимира Мельниченка, відбулася на площі Польський ринок 10 вересня. Учасників ралі привітав секретар міської ради Дмитро Васильянов і головний технічний комісар, легенда авторалі, який 1988 року брав участь у першому Чемпіонаті, Борис Донской.

Після презентації учасників розпочалися змагання в кілька заїздів. Для забезпечення охорони публічного порядку на змаганнях було задіяно працівників Кам′янець-Подільського відділу поліції, членів громадського формування «Броня» та громадської організації ветеранів АТО, які організовували безпеку мешканців та гостей міста.

У перший день шлях гонщиків пролягав від Старої фортеці до парку Танкістів, у другий – каньйоном біля села Вербка. Після заїздів на швидкість, спортивного азарту й отриманого драйву визначилися й імена переможців. Їх нагородження відбулося учора, 11 вересня, на площі Польський ринок.

«З певних об’єктивних причин змагання з авторалі у Кам’янці-Подільському не проводилися давно. Тому цьогоріч для нашого міста це – значна подія, – говорить міський голова Михайло Сімашкевич. – Велика подяка Автомобільній федерації України з ралі та Подільському автомобільному клубу, які взялися за відродження цього виду спорту в нашому місті».

Новини по темі

Back to top button