Інциденти

У Кам’янці побільшає туристів?

Кількість туристів у Кам’янці може збільшитись завдяки авіації

25 січня на Міжнародному авіаційному форумі у  Чернівцях, на якому обговорювали  розвиток економіки та туристичної галузі, Кам’янець-Подільський представив заступник міського голови Вадим Савчук.

«Питання, що обговорювалися на форумі вкрай актуальні і для нашого міста, адже аеропорт у місті Чернівці відкриває великі можливості перед Кам’янцем, саме в сфері залучення іноземних туристів. Окрім того, на зустрічі були присутні представники  провідних туристичних агентств та готельного бізнесу, аеропорту «Сучава» і найвідоміших міжнародних авіакомпаній, серед яких –  «Turkish Airlines», «YanAir», «Урга», «Україна-Аероальянс». – зазначив Вадим Анатолійович.

Як інформують у Кам’янець-Подільській міській раді, з метою подальшої співпраці  заступник міського голови зустрівся з мером міста Чернівці Олексієм Каспруком для обговорення розвитку Подільського-Буковинського туристичного кластеру.

За розрахунками голови Комітету стратегічного розвитку та міжнародних відносин Асоціації «Аеропорти України» Євгена Трескунова, маючи лишень один регулярний рейс, аеропорт «Чернівці» може обслуговувати до 120 тисяч пасажирів на рік.

Якщо брати до уваги, що хоча б частка пасажирів – ті, хто подорожує, то можна сподіватися на розвиток туризму в Кам’янці. Для цього варто розробити спільні туристичні маршрути з Буковиною, над чим і обіцяють працювати в міській раді.

Обговорили на форумі і питання малої авіації, що теж актуально для Кам’янця, адже нещодавно в місті почали працювати над відновленням аеропорту, який наразі може приймати маломірні судна.

Новини по темі

Back to top button