Інциденти

У Кам’янці з’явиться котеджне містечко

У Кам’янці з’явиться котеджне містечко

Для тих, хто мріє жити в місті у власному будинку, але не має необхідних ресурсів, є альтернатива. В першому кварталі 2016 року заплановано здати першу чергу котеджних будинків, які зводять на території біля заводу «Електрон».

Як інформує прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, міський голова Михайло Сімашкевич оглянув ведення будівельних робіт.

«Місто розвивається, отже потрібно збільшувати і житловий фонд. Сьогодні активно ведеться будівництво котеджних будинків, які є вигідні за ціною та досить комфортні. Це буде своєрідне містечко з розвинутою інфраструктурою – магазином, аптекою, перукарнею, гаражами, дитячим та спортивним майданчиками. Впевнений, що тут вдасться облаштувати новий гарний мікрорайон для наших жителів», – прокоментував мер.

Також очільник Кам’янця обговорив з директором будівельної фірми можливість зведення котеджних будинків для учасників АТО в разі виділення задекларованих державою коштів на забезпечення житлом військових. Будівництво саме такого типу житла є економічно дешевшим, ніж, багатоповерхівки, а це вкрай важливо для вирішення даного питання учасникам антитерористичної операції.

Новини по темі

Back to top button