Кам'янець-Подільський

Увімкни бібліотеку!

Увімкни бібліотеку!

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек Українською бібліотечною асоціацією було проведено Всеукраїнський конкурс з популяризації читання на сайтах бібліотек України. Приємно відзначити, що Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка отримала перемогу у номінації «Кращий сайт з популяризації читання бібліотеки для дітей та юнацтва».

Як повідомляють у Хмельницькій обласній раді, на сайті для популяризації читання розміщені віртуальні виставки, буктрейлери, об’єднана віртуальна довідка, електронний каталог, веб-уроки. Велику увагу приділено популяризації краєзнавчої літератури. Також сайт містить рекламні тексти, слогани, звернення у підтримку читання тощо. Про актуальність сайту свідчить відвідування. Тільки у цьому році його відвідало 75 тисяч користувачів.

Участь у конкурсі – це дійсно мотивація для того, щоб сайти бібліотек стали більш вдосконаленими та наповненими корисною інформацією для читачів. Бібліотекарі й надалі працюватимуть над оптимізацією сайту, з метою підвищення інтересу дітей до читання та популяризації книги.

Сайт ХОБ для дітей імені Т.Г.Шевченка: odb.km.ua.

Новини по темі

Back to top button