Інциденти

Кам’янчани привітали побратимів з Литви

Кам'янчани привітали побратимів з Литви

29-31 травня офіційна делегація з Кам’янця-Подільського на чолі із заступником директора департаменту гуманітарної політики, начальником управління культури і туризму Петром Гаврилюком відвідала литовське місто-побратим Укмерге, яке відзначало свій черговий день народження.

Як повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, за дорученням міського голови Михайла Сімашкевича представники офіційної делегації вручили меру міста Укмерге Роландасу Яніцкасу відзнаку «За заслуги перед міською громадою» за активну підтримку та допомогу військовослужбовцям.

Під час святкових заходів з кращими зразками українського народного мистецтва литовських друзів знайомили художні колективи міського Будинку культури – народний ансамбль танцю «Кам’янчанка» та народний театр української пісні «Петридава».

На завершення трьохденного візиту партнери з міста Укмерге знову передали допомогу війсковим у вигляді засобів гігієни, а також висловили свою підтримку українському народу та подякували за тісну співпрацю між нашими містами.

Новини по темі

Back to top button