Інциденти

Район відзначив День захисту дітей

Район відзначив День захисту дітей

Щорічно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Вже традиційно склалося, що в цей день керівництво Кам’янець-Подільського району вітає дітей позбавлених батьківського піклування та дітей сиріт з цим днем. На сьогодні їх в районі – 100.

Святкування розпочалося в кафе «Троянда» за підтримки народного депутата Володимира Мельниченка. Ініціатор – служба у справах дітей.

Організована програма, святковий обід, до якого долучилися методисти РКЦіМ «Розмай», районна музична школа, будинок школяра, районне споживче товариство (Дьяконова В.К), ПП «Зелениця», ПП «Хуторянські ковбаси», філіал агрофірми «Авіс», ПП «Астарта-2005», ПП «Івасечко В.М.» районне товариство Червоного Хреста, центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді. Від всіх них голова районної ради Микола Жоган  привітав та вручив подарунки. Начальник служби у справах дітей Віталій Заклевський зазначив, що це свято є і традиційним і особливим, адже діти- це наше майбутнє.

Також Віталій Антонович зазначив, що сьогоднішнє свято стало можливим завдяки виділеним коштам з районного бюджету відповідно до програми «Діти Кам’янеччини».  Завершилася святкова програма в Парку аттракціонів (ПП «Савєнков А.В.»).

Ірина ВАРЕНИЦЬКА, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button