Спорт

У Кам’янці активізувався кіберспорт

У Кам’янці активізувався кіберспорт

Двадцять третього травня Кам’янець-Подільський вже вдруге зібрав любителів та майстрів комп’ютерних ігор. Саме цього дня відбувся Другий відкритий чемпіонат зі спортивних комп’ютерних ігор міста.

Як повідомляють у Кам’янець-Подільській міській раді, успіх проведення минулорічного чемпіонату спонукав організаторів запропонувати учасникам новий більш цікавий формат проведення змагань. По-перше, цього року збільшилася кількість кібердисциплін, а по-друге проведення самих двобоїв було роз’єднано як у часі, так і за локаціями. Так у командній дисципліні «Дота 2» усі зустрічі були розбиті на два етапи. Перший розпочався у режимі он-лайн за тиждень до офіційного дня проведення чемпіонату. По його завершенню команди, які пробилися до напівфіналу були запрошені для участі у очному турі, який проводився на фізико-математичному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. При цьому проводилися он-лайн трансляції усіх віртуальних баталій в мережі Інтернет із коментарями досвідчених гравців. Інша локація була розташована на вулиці Соборній біля готелю «7 днів». На ній проводилися змагання, конкурси, які відбувалися не лише для гравців, а й для всіх охочих.

Організовані просто неба он-лайн трансляції, змагання з пінг-понгу, спідмінтону, вікторини для ерудитів зі знання історії кіберспорту та індустрії комп’ютерних ігор, а також танцювальні змагання «Кібер-денс» із використанням технології Microsoft Kinect показали, що комп’ютерні технології можна використовувати не лише в розвагах та роботі, а й те, що вони можуть бути активним стимулом для занять спортом.

Організаторами дійства стали Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка та розважальний клуб «Go». Допомогу у проведенні заходу надали партнери чемпіонату: готель «7 днів», компанія «Мережа Ланет», ТОВ «Регіон ІТ», магазин «Фокстрот», Профспілкова організація студентів та аспірантів К-ПНУ імені Івана Огієнка, заклад швидкого харчування «Бургер шеф».

Чемпіонат проводився під егідою Федерації комп’ютерного спорту України.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button