Спорт

У Кам’янці активізувався кіберспорт

У Кам’янці активізувався кіберспорт

Двадцять третього травня Кам’янець-Подільський вже вдруге зібрав любителів та майстрів комп’ютерних ігор. Саме цього дня відбувся Другий відкритий чемпіонат зі спортивних комп’ютерних ігор міста.

Як повідомляють у Кам’янець-Подільській міській раді, успіх проведення минулорічного чемпіонату спонукав організаторів запропонувати учасникам новий більш цікавий формат проведення змагань. По-перше, цього року збільшилася кількість кібердисциплін, а по-друге проведення самих двобоїв було роз’єднано як у часі, так і за локаціями. Так у командній дисципліні «Дота 2» усі зустрічі були розбиті на два етапи. Перший розпочався у режимі он-лайн за тиждень до офіційного дня проведення чемпіонату. По його завершенню команди, які пробилися до напівфіналу були запрошені для участі у очному турі, який проводився на фізико-математичному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. При цьому проводилися он-лайн трансляції усіх віртуальних баталій в мережі Інтернет із коментарями досвідчених гравців. Інша локація була розташована на вулиці Соборній біля готелю «7 днів». На ній проводилися змагання, конкурси, які відбувалися не лише для гравців, а й для всіх охочих.

Організовані просто неба он-лайн трансляції, змагання з пінг-понгу, спідмінтону, вікторини для ерудитів зі знання історії кіберспорту та індустрії комп’ютерних ігор, а також танцювальні змагання «Кібер-денс» із використанням технології Microsoft Kinect показали, що комп’ютерні технології можна використовувати не лише в розвагах та роботі, а й те, що вони можуть бути активним стимулом для занять спортом.

Організаторами дійства стали Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка та розважальний клуб «Go». Допомогу у проведенні заходу надали партнери чемпіонату: готель «7 днів», компанія «Мережа Ланет», ТОВ «Регіон ІТ», магазин «Фокстрот», Профспілкова організація студентів та аспірантів К-ПНУ імені Івана Огієнка, заклад швидкого харчування «Бургер шеф».

Чемпіонат проводився під егідою Федерації комп’ютерного спорту України.

Новини по темі

Back to top button