Навчалися держслужбовці

30 вересня в Кам’янець-Подільській РДА під керівництвом керівника апарату адміністрації Віктора Кривака та заступника голови адміністрації Анатолія Кріля відбулося навчання державних службовців. Головними об’єктами освітнього заходу стали Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції» та методичні рекомендації Міністерства юстиції України «Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування».

Як інформує прес-служба Кам’янець-Подільської райдержадміністрації, перед присутніми виступили позаштатний радник голови райдержадміністрації Іван Громик, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату адміністрації Олександр Костиненко.

Під час проведення навчання держслужбовцями обговорювалися питання щодо суб’ктів відповідальності за корупційні правопорушення, проаналізовано основні принципи запобігання і протидії корупції, роз’яснено питання щодо проведення спеціальної перевірки осіб, які претендують на заняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: