Інциденти

На Хмельниччині введений в дію комбікормовий завод

Комбікормовий завод (Летичів)

Із залученими інвестиціями на суму близько 20 мільйонів євро у Летичеві запрацював комбікормовий завод, який є одним з найсучасніших в Україні. 

Як повідомляють у Хмельницькый обласній раді, урочистий запуск підприємства відбувся за участі голови обласної ради Івана Гончара, першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Симчишина, районного керівництва та представників Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

– Нація тоді буде сильною – коли в країні буде сильна економіка. Вкладення значних європейських інвестицій, переконаний, приведе нашу державу до економічної незалежності. Україна на правильному шляху. І лише в тісній співпраці з європейським союзом, з європейською спільнотою наша держава дійсно стане розвинутою країною, яку поважатимуть у світі. Органи влади робитимуть все можливе, аби в області запровадити ще не один подібний проект, результатом яких буде створення нових робочих місць та наповнення бюджету, – зазначив Іван Гончар на церемонії відкриття Летичівського комбікормового заводу.

Посадовець подякував інвесторам, які допомагають в складний час розвивати область, та висловив надію, що найближчим часом на сході держави завершиться війна і український народ в повній мірі зможе докласти всіх зусиль для побудови потужної європейської держави.

Летичівський комбікормовий завод є ультрасучасним вітчизняним підприємством з виробництва комбікормів та білково-мінерально-вітамінних добавок за європейськими стандартами якості та рівнем обслуговування клієнтів. Завод належить ТОВ «Українське зерно» (Полтава). Проект реалізований за підтримки та фінансування Європейського банку реконструкції та розвитку, який цьогоріч запланував інвестувати в Україну 1 мільярд євро.

Наразі на Летичівському комбікормовому заводі 67 прямих робочих місць, ще близько 300 непрямих робочих місць. Люди працюватимуть в європейських умовах та матимуть вчасно виплачену достойну зарплату.

Потужності даного підприємства забезпечують виробництво до 180 тисяч тонн кормів на рік, що в свою чергу дає можливість повністю задовольнити потребу регіону в якісній продукції для годівлі сільськогосподарських тварин та птиці.

Високий рівень якості виробленої продукції досягається завдяки багаторівневій системі контролю та оцінки вхідної сировини, матеріалів та готової продукції, а також сучасній автоматизованій системі управління виробничими процесами.

Повнораціонні фасовані комбікорми представлені такими торговими марками як «Щедра Нива», «Топ Корм», «Просто Корм» і «Best Mix».

Новини по темі

Back to top button