ВійнаТехнології

Про українську соцмережу «Ukrainians» та скасування заборони російських соціальних мереж

Ukrainians.coОстаннім часом дуже багато інформації з’являється про соціальну мережу «Ukrainians», яку нібито канадці будуть розробляти для українців, але чи справді нам це потрібно? Розробники розповіли, чим українська соцмережа буде відрізнятися від ВК і ФБ.

Олександра Струмчінська, одна із засновників української соціальної мережі «Ukrainians», в інтерв’ю Лига.net заявила, що на відміну від Фейсбук в українську соцмережу будуть інтегровані музичні сервіси, а також буде забезпечена краща безпека ніж у ВК.

«Від ВК ми будемо відрізнятися тим, що забезпечимо безпеку даних. А що стосується Facebook, ми дамо людям контент, який вони хочуть найбільше – музику. Ми не будемо використовувати піратський контент. Так що працюємо над тим, щоб інтегрувати деякі музичні сервіси в нашу платформу», – заявила Струмчінська.

А що стосується ВК, то ВАСУ відмовився скасувати указ про заборону російських соцмереж.

Вищий адміністративний суд України від 14 червня відмовив у задоволенні позову студента юридичного факультету Києво-Могилянської академії Микити Евстіфеева до президента Петра Порошенка про визнання неправомірним та скасування указу в частині заборони російських соцмереж. Про це передає РІА Новини.

«У задоволенні позову відмовити», – заявив головуючий суддя Олександр Нечитайло під час судового засідання. Повідомляється, що суд оголосив лише резолютивну частину судового визначення.

Фото «7 днів».

Новини по темі

Back to top button