ВійнаТехнології

Twitter випустив масштабне оновлення

Команда платформи мікроблогів Twitter анонсував велике оновлення для веб-інтерфейсу twitter.com, мобільних додатків для iOS і Android, а також TweetDeck і Twitter Lite. Оновлення має поширитися в найближчі дні або тижні – повідомляє інтернет-видання «PIK».

Найбільше змін отримали користувачі iOS, в додатку передбачені чотири вкладки, замість колишніх п’яти. Нове бічне меню забезпечує доступ до профілю, облікового запису, налаштувань і параметрів конфіденційності. Користувачі Android знайомі з цим дизайном з минулого року. Ще одне нововведення для iOS – посилання на статті та веб-сайти відкриваються у вбудованому засобі перегляду Safari з розширеними можливостями, які забезпечують більш зручний доступ до облікових записів і режиму читання.

Деякі зміни дизайну торкнулися не тільки iOS. Наприклад, змінилася піктограммка відповіді з стрілки на виноску-хмарку, щоб користувачі не плутали її з «видалити» і «переходом на попередню сторінку». Змінилася типографіка і в цілому зовнішній вигляд, заголовки стали помітніше, а фото профілів стали округлими замість квадратних. Одне з найцікавіших нововведень – підрахунок «лайків», відповідей і ретвітів підраховується в режимі реального часу, прямо на очах користувача.

 Фото «7 днів».

Новини по темі

Back to top button