Війна

У Львові невідомі кинули «коктейлі Молотова» в різні банки

Інциденти сталися на площі Старий Ринок і вулиці Низинній, що у Львові. 17 червня о 02:25 на площі Старий Ринок, 8 виникла пожежа в приміщенні «БМ банк». Зі слів пожежників, двоє невідомих кинули предмет, схожий на пляшку, у вікно даного банку, внаслідок чого відбулося займання.

Пожежу вдалося ліквідувати. А приблизно о 2:30 така ж подія відбулася в банк у «VS bank», на вулиці Низинній 2, але там пляшка розбилася, пошкодивши вікно, й пожежа в приміщенні не відбулася. Про це повідомили сьогодні, 17 червня, на сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували відео з місця події.

Натомість у департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації поінформували в суботу, 17 червня, що сьогодні о 02.22 год. надійшло повідомлення про пожежу на першому поверсі в банку «БМ» на площі Старий Ринок у Львові, де вогонь знищив офісні меблі на площі п’яти квадратних метрів і пошкодив стіни та стелю на площі 30 квадратних метрів. Пожежники ліквідували це займання о 2:39.

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button