Кам'янець-Подільський

Пізнай себе, свій рід, свій нарід

У Харкові  відбулася VІІ Всеукраїнська історико-краєзнавча філософська конференція учнів «Пізнай себе, свій рід, свій нарід».

Організаторами конференції виступили Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Харківська обласна станція юних туристів, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна та Національний літературно-меморіальний музей  Г. С. Сковороди.

Як повідомляє Урядовий портал з посиланням на прес-службу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, грунтовні доповіді з різних питань краєзнавства та філософії представили 175 юних краєзнавців з різних регіонів України, які працювали в секціях «У пошуках сенсу життя», «Духовні скарби мого краю», «Етнографічні особливості рідного краю», «Глобальні проблеми сучасності», «Життя, творчість і філософські погляди Г. С. Сковороди».

Автори кращих доповідей у кожній секції нагороджені грамотами Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Керівників делегацій відзначено подяками Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та краєзнавчою літературою.

У рамках заходу учасники відвідали Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди у с. Сковородинівка Золочівського району, здійснили оглядову екскурсію першою столицею України.

Новини по темі

Back to top button