Інциденти

Гаряча вода з’явиться до 1 вересня

Гаряча вода

З 4 серпня у Кам’янці-Подільському припинено постачання гарячої води у зв’язку з плановими ремонтами та необхідністю підготуватися до зими. Планувалося, що відновлення постачання гарячої води відбудеться 18 серпня.

На жаль, цього не сталося і кам’янчани досі не отримують гарячої води.

Ситуацію коментує генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук: «Поки не можемо відновити постачання гарячої води через відсутність лімітів природного газу на виробництво цієї послуги. Лімітів не отримали більшість міст України, у тому числі й Київ, де гарячої води взагалі немає майже ціле літо. На серпень ми маємо ліміти лише на один день, тому прийнято рішення відновити постачання цієї послуги 30 серпня, щоб батьки мали змогу підготувати своїх дітей до школи. Щодо вересня, то поки ми маємо ліміти газу лише на 20 днів. Наразі ми думаємо над тим, як раціонально розпорядитися паливом. Ймовірно, буде розроблений жорсткий графік постачання гарячої води, який буде діяти, поки ситуація в країні не покращиться. Детальніше ми поінформуємо кам’янчан пізніше».

Додамо, що на підприємстві не сидять склавши руки, а серйозно готуються до опалювального сезону в умовах, коли постачання газу буде обмежено. Вже зараз працюють два котли на твердому паливі, які подають гарячу воду в два мікрорайони міста. Також зараз активно ведуться роботи по будівництві двох котелень, які працюватимуть на соломі. В першу чергу нові котельні будуть забезпечувати теплом хворих у лікарнях та молодих мам та новонароджених у пологових будинках. Це питання знаходиться на особистому контролі в міського голови Михайла Сімашкевича.

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».

Новини по темі

Back to top button