Інциденти

«Швидких» для АТО побільшало

«Швидких» для АТО побільшало

25 серпня голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар відвідав сьому автомобільну санітарну роту, яка сформована на базі Хмельницького шпиталю Збройних Сил України. Привід більш ніж важливий, адже уже цього тижня хлопці вирушають на схід України. На зустріч з військовими запросили усіх волонтерів та меценатів, які менш ніж за місяць відремонтували майже півсотні автомобілів.

– Сьогодні я хочу в першу чергу подякувати усім небайдужим подолянам, які хто власним коштом, а хто власними вміннями ремонтували швидкі, – наголосив у своєму виступі Іван Гончар. – А ще хочу подякувати військовим санітарної роти, перед якими стоїть неймовірно відповідальне завдання – евакуація поранених із зони бойових дій та доправка їх у медичні заклади. Ми пишаємось вами та дякуємо вам за цей патріотичний крок.

Як інформує прес-служба обласної ради, питання про жахливий технічний стан, виділених облдержадміністрацією для санроти автомобілів, депутати обласної ради піднімали ще на початку серпня на пленарному засіданні двадцять п’ятої позачергової сесії. Обранців обурювало те, що стан «швидких» нагадував металобрухт. Уже тоді Іван Гончар активно власним коштом допомагав ремонтувати авто, закуповувати необхідне обладнання. В той же час голова ради закликав депутатів активно долучатися до благородної справи.

За словами Івана Ярославовича, впродовж двох тижнів силами небайдужих людей вдалося провести капітальний ремонт близько сорока одиниць техніки.

Підключалися усі – і підприємці, і волонтер, і власники станцій техобслуговування.. У середньому, ремонт однієї «швидкої» обійшовся близько 10 тисяч гривень. Для санроти також було переобладнано сім автомобілів «Урал», кожен з яких може транспортувати одразу 9 поранених солдатів. Причому ще одне таке авто є повністю броньоване.

Сам же очільник краю разом з першим заступником голови ОДА Олександром Симчишином мало не щодня відвідували територію дислокації санітарної роти та контролювали процес «реабілітації» автопарку.

Іван Гончар відзначив грамотами обласної ради командира військової частини А1056, майора медичної служби Геннадія Возненка та усіх, хто допоміг підготувати автомобілі до оперативного реагування у гарячих точках.

Зокрема, за активну громадянську позицію, внесок у розвиток волонтерського руху, сприяння матеріально-технічному забезпеченню військових формувань України найвищу відзнаку облради отримали Володимир Багрій, Валерій Богомаз, Олена Данькова, Микола Кабачинський, Валерій Коляско, Андрій Комарнюк, Василь Ломако, Володимир Наглій, Микола Некритов, Ігор Орлов, Володимир Падалко, Віктор Паламарчук, Олександр Романюк, Галина та Василь Симчак, Володимир Сав’юк, Дмитро Севастьянов, Андрій Тарасюк, Світлана Товстоног.

Голова обласної ради оглянув автомобілі, поспілкувався з військовими та побажав хлопцям обов’язково повернутися живими та здоровими. І з перемогою.

«Швидких» для АТО побільшало

Новини по темі

Back to top button