Інциденти

Збагачуймо фонди бібліотеки

На засіданні бібліотечної ради К-ПНУ імені І. Огієнка, яке відбулося 20 лютого, обговорювали недоліки обслуговування, підсумки минулого року та плани на 2013 рік.

«Зараз найбільшою проблемою бібліотеки є зниження кількості користувачів та  зменшення придбання літератури. Ми не врахували наступ електронної інформації, тому студенти відсутність потрібних посібників та підручників заповнюють завдяки Інтернету»,  зазначає директор наукової бібліотеки Віктор Степанович Прокопчук.

Покращення комплектування фонду наукової бібліотеки відбулося також завдяки акції «Подаруй бібліотеці книгу!», активними учасниками якої стали викладачі і студенти різних факультетів нашого університету. Подяки і солодкі подарунки отримали: студентка І курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології Людкевич Тацуня Сігрід, студенти 51 ж групи факультету української філології та журналістики, 52 група факультету фізичної культури, 51 та 52 групи історичного факультету, 51 і 53 групи фізико-математичного факультету та 33 група природничого факультету.

Для тих, хто не встиг взяти участь в акції, нагадуємо, що вона досі триває, і кожен має можливість подарувати бібліотеці книгу.

Галина МЕЛЬНИК, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button