Інциденти

Готуємо дітей до школи

Сьогодні завершилася благодійна акція Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Готуємо дітей до школи», спрямована на збір шкільної форми, дитячого одягу, шкільного та канцелярського приладдя для дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Особлива увага була приділена сім’ям з числа вимушених переселенців з АР Крим та зони проведення АТО.

Як повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, 49 дітей було забезпечено шкільними формами, наборами канцелярського приладдя, такого як зошити, пенали, блокноти, ручки та олівці. Відповідно до потреб, сім’ї отримали допомогу одягом та речами, наданими благодійниками міста.

Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру подяку Кам’янець-Подільському МВ УМВСУ у Хмельницькій області, ТОВ «Корвет» (магазин «Офіс Центр»), а також небайдужим громадянам та підприємцям міста, які долучились до акції.

Особливу подяку колектив Центру висловлює магазину «Школярик» (ПП Онищук Світлана Михайлівна), який надав дітям з числа вимушених переселенців чимало шкільних форм.

Новини по темі

Back to top button