ІнцидентиКам'янець-Подільський

Кам’янець-Подільський відсвяткував День молоді

 День молоді (2017)Учора, двадцять п’ятого червня, cвоє свято відзначила молодь України.

У Кам’янці-Подільському з цієї нагоди на різних локаціях організовали найрізноманітніші розваги на будь-який смак: спортивні змагання, інтерактивні ігри, літературні читання, уроки вивчення іноземних мов, чемпіонат із поїдання піци, виступи творчих колективів та талановитої молоді тощо.

Від імені міського голови Михайла Сімашкевича молодь міста привітав його заступник Вадим Савчук.

«Вітаю усіх, хто незважаючи на паспортні дані відчуває себе молодим, адже головне – це не вік. Щиро дякую молоді міста за креативність, творчість, цікаві ідеї, реалізовані проекти. Ви – найкращі», – зазначив Вадим Анатолійович.

Найактивніші студенти навчальних закладів та представники молодіжних громадських об’єднань отримали від міської влади та народного депутата Володимира Мельниченка грамоти і подарунки.

На своїй сторінці у Facebook міський голова Михайло Сімашкевич так звернувся до винуватців свята: «Ви – наше сьогодення і наше майбутнє, наша надія і сподівання. Вкотре повторю,що молодь Кам’янця особлива у всьому: ініціативна, творча, креативна, патріотична. Нехай же молодість стане для кожного щасливим злетом у майбутнє,платформою здійснених мрій і просто незабутніми хвилинами життя. З Днем молоді, кам’янчани! Дякую за те, що безмежно любите наше місто!».

Від Володимира Мельниченка також прозвучали найщиріші привітання: «Молодість – це безцінний дар природи і його треба приймати з вдячністю, намагаючися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Бажаю творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє!».

Фото Петра ІГНАТЬЄВА («7 днів»).

Новини по темі

Back to top button