ВійнаСвіт

NASA оголосить про відкриття позаземного життя

У NASA спростували заяви хакерського угруповання Anonymous про те, що вчені космічного агентства виявили сліди інопланетного життя на супутнику Сатурна Енцеладі і збираються заявити про своє відкриття.

Про це в своєму мікроблозі повідомив Томас Цурбухен, заступник керівника наукового підрозділу NASA.

«Всупереч деяким повідомленням, що поширювались у ЗМІ, ми не готуємо ніяких заяв, пов’язаних з вивченням позаземного життя. Одні ми у Всесвіті? Ми поки не знаємо, так це чи ні, але ми готуємо місії, які допоможуть нам знайти відповідь на це фундаментальне питання», – написав учений.

Раніше представники хакерського угруповання Anonymous опублікували в Youtube відео, в якому вони стверджували, що найближчим часом NASA оголосить про відкриття позаземного життя.

Причому подібний висновок хакери зробили не на основі даних зламаного листування представників космічного агентства, а на базі виступу заступника керівника наукового підрозділу NASA перед Конгресом США в квітні 2017 року.

Вчений розповів конгресменам про те, яких успіхів NASA домоглося в пошуках аналогів Землі і позаземного життя. Одним з основних пунктів цього виступу було те, що одна з супутників Сатурна, Енцелад є сьогодні головним кандидатом на роль першої колиски позаземного життя, оскільки є все необхідне для зародження життя – вода, нутрієнти, мінерали і джерело енергії.

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button