ІнцидентиКам'янець-Подільський

Борис Цвігун – у ТОП-5 найбагатших лікарів

Медик – це не лише покликання, а й професія із великим корупційним ризиком. Саме тому подавати електронні декларації за 2016 рік мусили не лише представники органів влади, а й головні лікарі.

Перша практика їх декларування показала, що серед медпрацівників теж зустрічаються мільйонери, інформує bihus.info. Імена найбагатших лікарів країни – у свіжій інфографіці від проекту «Декларації».

ТОП-5 обраховувався за загальною сумою задекларованих грошових активів. Також аналітики проекту порахували, скільки лікарняних ліжкомісць могло б поміститися у вказаних об’єктах нерухомості декларантів і членів їх сімей.

Перше місце у рейтингу посів ортопед-травматолог Інституту патології хребта та суглобів імені М. І. Ситенка й за сумісництвом депутат Харківської міськради Тарас Сітенко. Друге – Назарій Гичка, що займає посаду головного лікаря Львівського міського пологового будинку №3.

«Третє місце посів головний лікар Кам’янець-Подільської міської полікініки №1 Борис Цвігун. Готівкою він з дружиною зберігає понад 60 млн грн. Із нерухомості вони володіють двома будинками 441 і 154 кв. м, нежитловими будівлями 458 і 1772 кв. м і понад сімома гектарами землі. У будівлях Цвігунів можна було б розташувати понад 400 ліжкомісць. Лікарську практику Борис Ярославович поєднує із депутатством у Кам’янець-Подільській міській раді». – йдеться у повідомленні.

На четвертій сходинці головний лікар Волинської обласної клінічної лікарні Іван Сидор. Замикає рейтинг – в.о. головного лікаря Міського дерматовенерологічного диспансеру м. Маріуполя Олександр Ярошенко.

Варто зазначити, що або самі лікарі-фіналісти, або члени їх сімей займаються бізнесом, тому задекларовані ними статки можуть бути пояснені.

Мільйонери в білих халатах: рейтинг найбагатших лікарів (інфографіка)

Фото Бориса Цвігуна з kam-pod.gov.ua.

Related Articles

Back to top button