Інциденти

Відбулась 47 позачергова сесія

23 жовтня у сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради відбулася 47 позачергова сесія.

Розпочалося засідання із приємної місії нагородження кам’янчан. Так, міський голова Михайло Сімашкевич,  нагородив відзнакою міського голови «За заслуги перед міською громадою» ветерана праці Івана Цісаря, начальника другого державного пожежно-рятувального загону головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області Олега Іванюка та грамотами виконавчого комітету міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та самовіддані дії при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій працівників служби цивільного захисту.

Також грамоту виконавчого комітету міської ради та цінний подарунок від міського голови за активну участь у реалізації державної молодіжної політики та перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Візуалізуй Свої Дії» отримав голова громадської організації «Ініціатива і розвиток» Андрій Заєць.

На засіданні депутати розглянули 54 земельних питання та зміни до попередніх сесій.

Депутати міської ради проголосували за рішення про внесення змін та доповнень до рішення 37 (позачергової) сесії міської ради «Про міський бюджет на 2013 рік».

Із питанням про виділення коштів з міського бюджету на 2013 рік на фінансування проекту «Формування лікувально-оздоровчої інфраструктури бальнеологічного курорту «Кам’янець-Подільський» доповів начальник управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк.

Народні обранці погодили даний проект, який дасть змогу використовувати родовище мінеральних вод для лікування, як кам’янчан, так і гостей міста.

Новини по темі

Back to top button