Спорт

OctoberBikeFest об’єднав велосипедистів з Хмельницького та Кам’янця

На цьогорічний завершальний велопробіг вулицями осіннього Хмельницького завітали не лише власники «сталевих коней» з обласного центру, а й чотири гості на «двоколісних друзях» з старовинного Кам’янця. Задля безпеки учасників 10-кілометровго заїзду, що проходив під прапорами України, Польщі (у акції прийняли участь представники цієї національної меншини) та клубу VelodriveKhmelnitsky, захід відбувся у супроводі трьох машин Державтоінспекції та карети «швидкої» допомоги.

«З кожним роком армія шанувальників байків стає все більшою і більшою. Набирає обертів велорух і у нашому рідному Хмельницькому, адже кожного разу акції місцевого клубу Velodrive збирають все більше і більше людей. Ось і сьогодні, аби офіційно закрити сезон, на імпровізований фест зібралася сотня велолюбителів. Особливо приємно, що під час організації пробігу, ми відчули підтримку з боку міської влади та відділу ДАІ», – відзначив один з організаторів OсtoberBikeFest Олександр Калінер.

Як інформує ХОДТРК «Поділля-центр», за словами ж засновника клубу VelodriveKhmelnitsky Артема Грабченка особисто його вразив різноманітний вік учасників акції, позаяк наймолодшому – лише 13 років, а найстаршому вже – 50. На його думку це яскраво свідчить про те, що для справжніх веломанів немає вікових обмежень, та й зрештою не може бути, адже велосипед та здоровий образ життя – це шлях до довголіття.На завершення OctoberFest учасники заходу заїхали на BikeПікнік до дендропарку, де у дружній неформальній атмосфері  поділилися враженнями та планами на майбутнє, а також поласували сардельками, засмаженими на вогниші.

«Хоч це і була наша остання масова акція цього року, проте у мене відчуття, що ми «закриваємо» сезон не було, адже вже за тиждень – 26 жовтня дев’ять охочих у рамках велотуру «Замки Поділля» відвідають Кам’янець-Подільський. До речі, нашими помічниками у цьому поході будуть наші гості з мальовничого міста над Смотричем. Домовились ми з ними про це саме сьогодні на пікніку. А на наступний сезон у нас взагалі грандіозні плани, але поки нехай вони залишаться у таємниці», – розповідає велоактивіст Сергій Толстіхін.

Нагадуємо також усім веломанам регіону, що на часі триває акція «Обігрій церкву». Зробити свій особистий внесок у справу реставрації діючої архітектурної пам’ятки – сутковецької церкви-фортеці Покрову Пресвятої Богородиці, можна перерахувавши посильну суму грошей на картковий рахунок у Приватбанку за номером 5168 7553 3744 0560 настоятелю храму отцю Володимиру.

Фото ye.ua.

Новини по темі

Back to top button