ІнцидентиКам'янець-ПодільськийПолітика

Кам’янець-Подільський підписав ще одну міжнародну угоду

Кам’янець-Подільський підписав ще одну міжнародну угодуДесятого листопада в рамках проведення бізнес-форуму Кам’янець-Подільський офіційно підписав меморандум про співпрацю з громадською організацією «Міжнародна спілка бізнесменів України та Туреччини».

Документ своїми підписами, як зазначає «7 днів», засвідчили мер Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич і голова правління зазначеної організації Бурак Пехливан.

«Плюс ще одна міжнародна угода – щойно підписав меморандум про співпрацю з громадською організацією «Міжнародна спілка бізнесменів України та Туреччини». Вірю, що попереду у нас – залучення до співробітництва нових бізнес-партнерів та вихід на ще не освоєні зовнішньоекономічні ринки». – повідомив міський голова на своїй сторінці у Facebook.

Також під час підписання документу Михайло Євстафійович зазначив, що меморандум дає можливість не лише знайти як нових інвестиційних партнерів, так і загалом розширити зовнішньоекономічні зв’язки.

Крім того, під час форуму відбулося підписання ще одного меморандуму – між Хмельницькою торгово-промисловою палатою та міжнародною громадською організацією «Міжнародна спілка бізнесменів України та Туреччини».

Фото надане прес-службою міської ради.

Новини по темі

Back to top button