Кам'янець-Подільський

5 січня в Кам’янці-Подільському презентують збірку «Різдво через Збруч»

Збірка оповідань «Різдво через Збруч»Любите святочні книги? Тоді наступний анонс саме для вас! Видавнича група «КМ-БУКС» подарувала напередодні Різдва усім поціновувачам святочних історій збірку оповідань «Різдво через Збруч» семи авторів: Ольги Деркачової, Віоліни Ситнік, Лори Підгірної, Андрія Павловського, Наталки Михно, Олега Вітвіцького, Софії Пасічник.

Завтра, 4 січня, автори вирушають в тур містами України. Стартує презентаційний тур у Тернополі. А вже наступного дня, 5 січня, презентація збірки відбудеться в Кам’янці-Подільському. Її презентуватимуть кам’янчани – Лора Підгірна, Віоліна Ситнік, Андрій Павловський. Зустріч із авторами відбудеться у готелі «Reikarz» (вул. Старобульварна, 2) о 18:00.

Нагадаємо, що журналісти «7 днів» уже встигли поспілкувались з письменниками із Кам’янця-Подільського, які дещо привідкрили завісу щодо збірки «Різдво через Збруч». Наразі ж подаємо анотацію до збірки:

«Різдвяна пора – завжди особлива. Це час, коли кожен по-своєму шукає, подібно до біблійних мудреців, особливу яскраву зорю, що здатна зігріти душу і вказати шлях до затишку, злагоди і вмиротворення. Часи змінюються, а от прагнення вільно жити у мирі, любові і з чистою совістю – незмінне. Низка українських авторів – Ольга Деркачова, Лора Підгірна, Наталка Михно, Андрій Павловський, Софія Пасічник, Олег Вітвіцький та Віоліна Ситнік – у формі короткої прози дарують читачам неперевершений букет емоцій і змогу відчути багатогранність Різдва.

Як, попри тривалі образи, подарувати хворій близькій людині зимове свято у липні? Чи можливо за короткий час на самоті переосмислити минуле і зустріти свято з оновленим світобаченням? Чи правда, що дітям дано бачити більше і що уявні друзі іноді не такі вже й уявні? Якими стравами здавна зустрічають свято на заході нашої держави? Все це і навіть більше ви знайдете на сторінках збірки «Різдво через Збруч». Христос ся рождає! Славімо Його!»

Упорядник збірки: Лора Підгірна. Серія: «КМ The BEST».

«Шановні кам’янчани та гості міста! Будемо раді бачити вас на презентації збірки «Різдво через Збруч», яка відбудеться вже цієї суботи в готелі «Reikarz». Із задоволенням розповімо про святочні оповідання, що увійшли до книги, поділимось історіями їх написання, поспілкуємось-погомонимо і ще, ще, ще…», – запрошують на презентацію письменники. Тож гайда зустрічати своє Різдво через Збруч!

Збірка оповідань «Різдво через Збруч» (Кам'янець-Подільський)

Фото Ольги МИХНО.

Новини по темі

Back to top button