Інциденти

Міський голова Михайло Сімашкевич зустрівся з французькою делегацією

28 жовтня міський голова Михайло Сімашкевич зустрівся з французькою делегацію із міста Шарлье, округ Ліон. Програма тижневого перебування педагогів, студентів, пенсіонерів, інженерів, медиків із Франції передбачає обмін досвідом, знайомство з історико-архітектурною спадщиною, традиціями та культурою українського народу.

Слід зауважити, що тісна співпраця з Шарлье триває з 2009 року. За словами Володимира С’єдіна, художнього керівника  танцювального колективу «Горлиця» гостей з Франції найбільше вразили талановита та привітна молодь, наше неповторне місто, яке з року в рік стає все привабливішим та кращим.

Як інформують у міській раді, перебуваючи в Кам’янці-Подільському, іноземці планують відвідати національний університет, дитячу хорову школу, професійний художній ліцей, ДНЗ № 21, підприємство «Вікно-плюс», шаховий клуб.

Під час зустрічі Михайло Сімашкевич  наголосив на необхідності налагодження партнерських стосунків та підписання договору про співпрацю між містами. По завершенню зустрічі міський голова вручив гостям пам’ятні подарунки. Делія Боде, керівник делегації  подякувала Михайлу Євстафійовичу за теплий прийом та запросила до подальшої співпраці.

Related Articles

Back to top button