Кам'янець-Подільський

Освітянам пообіцяли підвищити зарплати

У 2014 році має вирішитися питання із підняттям заробітної плати держпрацівникам освітньої ланки. Про це повідомив міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, передає УНН з посиланням на МОН України.

«Болісним питанням є рівень заробітної плати працівників районних, міських і обласних управлінь освіти. Бо раніше керівником районного управління освіти, як правило, запрошували кращого, досвідченого директора школи. На сьогодні, ви знаєте, що директор школи отримує, з педагогічним стажем, значно кращу заробітну плату, ніж його безпосередній керівник – начальник районного управління освіти.

У 2014 році, я сподіваюся, що разом з Міністерством фінансів, за підтримки інших колег з Кабінету Міністрів, це питання, як і в цілому зміна заробітної плати для державних службовців, особливо низової ланки, буде змінено. Адже заробітна плата освітніх державних службовців не змінювалася вже кілька років поспіль», – повідомив Д. Табачник.

Як повідомлялось, рівень заробітної плати українського вчителя на 30% нижчий, ніж середній рівень оплати праці по Україні.

Фото tsn.ua.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button