Спорт

У Кам’янці успішно стартував кіберспорт

Впродовж 17-18 травня фізико-математичний факультет К-ПНУ імені Івана Огієнка зібрав у своїх стінах 27 команд (160 школярів міста та району), які були готові позмагатися за перемогу в Першому відкритому чемпіонаті зі спортивних комп’ютерних ігор серед загальноосвітніх навчальних закладів міста Кам’янця-Подільського «K-P City Cybergames Championship».

Віковий ценз учасників обмежувався від 7 до 17 років, адже для того, щоб взяти участь у турнірі, гравцям необхідно було зареєструвати та активувати картку ЮніорБанку. Безпосередня реєстрація проводилася виключно за її допомогою на терміналі, наданому відділенням ПриватБанку. Коли друкувався чек із даними власника картки, батьки одразу ж отримували смс-повідомлення про реєстрацію їх дитини у турнірі.

Змагання проводилися з двох кібердисциплін – комп’ютерних ігор Dota 2 та World of Tanks. Ці ігри входять до офіційного переліку світових кіберчемпіонатів та проводяться в командному режимі.

Організаторам турніру вдалося створити атмосферу справжніх змагань. Поки команди змагалися між собою в комп’ютерних класах під наглядом суддів, усі інші команди та вболівальники могли спостерігати за ходом баталій на екранах своїх моніторів або в глядацькому залі, облаштованому мультимедійним проектором. Всі ігрові бої транслювалися в режимі реального часу через мережу Інтернет у супроводі команди коментаторів.

Тріумфаторами «K-P City Cybergames Championship» у обох дисциплінах стали представники Кам’янець-Подільської міської гімназії. Команда «{SS} Unity» перемогла в дисципліні «World of Tanks», а команда «povar and bad company» – у дисципліні «Dota 2». Команди-призери були нагороджені цінними призами, а переможці отримали, окрім призів та дипломів, кубок турніру.

Детальніше про хід змагань можна дізнатися на офіційному сайті турніру – cybergames.kpnu.edu.ua.

Варто зазначити, що змагання проходили за сприяння Кам’янець-Подільської міської ради. Організатори висловлюють щиру подяку за підтримку партнерам чемпіонату – ПАТ КБ «Приватбанк», ТОВ «Region IT», ТОВ «Lanet Network».

Сподіваємося, що подібні заходи стануть традиційними і сприятимуть розвитку кіберспорту в нашому місті.

Олександр СЛОБОДЯНЮК, начальник центру інформаційних технологій К-ПНУ, спеціально для «7 днів».Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button