Спорт

Картинговий сезон розпочався вдало

7 квітня на мотобольному стадіоні традиційними змаганнями на Кубок міського голови відкрито сезон картингу. Участь у змаганнях взяло 7 команд (49 учасників), які змагалися в 7 класах.

Досить вдало на змаганнях виступили кам’янчани. У класі «ІСА» чемпіонкою стала Діана Гречана, у класі «Піонер-Н-міні» переможцем став Даніїл Кукурузов, у класі «Піонер-Н» перемогу здобув Максим Кобилянський. Трете місце у класі «Популярний-юнаки» посів Олег Боднарчук та IV місце у класі «ІСА» виборов Вадим Каліщук.

Перше загальнокомандне місце вибороли картингісти Чернівецького ОЦНТТУМ, на другому місці – кам’янчани.

Переможці та призери  в усіх класах  нагороджені дипломами, медалями та кубками, які спортсменам вручили заступник міського голови Василь Сукач та директор перегонів Володимир Миронов.

Кубок міського голови отримала чернівецька команда. Наступні змагання відбудуться 20-21 квітня ц.р.