Інциденти

У Кам’янці-Подільському розпочалася підготовка до відзначення Дня Перемоги

12 квітня у сесійній залі міської ради відбувся розширений пленум міської організації ветеранів за участю міського голови Михайла Сімашкевича.

Мета засідання полягала в тому, щоб обговорити комплекс заходів, які проводитимуться в місті з нагоди відзначення 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. На засіданні були також присутні члени Ради ветеранів, заступник міського голови Василь Сукач, начальник управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк, директор Департаменту соцiального захисту населення Людмила Позинюк.

Як інформує Кам’янець-Подільська міська рада, член Ради ветеранів Анатолій Бернадін зазначив що, потрібно проводити патріотично-виховну роботу не лише напередодні 9 травня, а й упродовж всього року, оскільки сьогодні на телебаченні з’являються фільми, які фальсифікують історію Великої Вітчизняної війни.

Про соціальний захист ветеранів, про пільги для цієї категорії населення розповіла директор Департаменту соцiального захисту населення Людмила Позинюк. Вона наголосила на тому, що сьогодні в місті надається всебічна підтримка та допомога ветеранам. Зокрема, лише в Кам’янці-Подільському функціонує програма “Газ – малозабезпеченим”, якою передбачено встановлення газового обладнання зокрема і ветеранам.

Функціонує центр соціального обслуговування «Довголіття», де можна покращити своє здоров’я, не їдучи далеко у санаторій. З нагоди 68-ї річниці Перемоги у послугами центру скористається чимало ветеранів, які перебуватимуть тут упродовж двох тижнів. Десять із них уже проходять реабілітаційно-лікувальний курс.

Людмила Володимирівна проінформувала і про виплати та подарунки, які отримають ветерани напередодні Дня Перемоги. Зокрема, усім категоріям ветеранів буде надано одноразову фінансову допомогу, а також продуктові набори від міського голови Михайла Сімашкевича та народного депутата України Володимира Мельниченка.

Про конкретні кроки міської влади з підтримки ветеранів розповів заступник міського голови Василь Сукач.

Так, у період місячника, який триватиме з 15 квітня по 15 травня, ветерани матимуть змогу безкоштовно скористатися послугами окремих перукарень міста, майстрів із ремонту одягу та взуття. Окрім того, 8 і 9 травня таксі «15-06», «15-55», «15-62», «50-700» перевозитимуть учасників Великої Вітчизняної війни безкоштовно.

Активно долучаться до проведення свята Перемоги й працівники навчальних закладів. У школах заплановано провести уроки-зустрічі з ветеранами, учні візьмуть участь у покладанні квітів до братських могил.

Начальник управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк запропонував долучити аптеки міста до забезпечення ветеранів ліками та роздати напередодні Дня перемоги безкоштовні пакети необхідних ліків.

Про заходи, які необхідно провести до 70-ї річниці визволення міста та України, йшлося у виступах заступника голови Ради ветеранів Надії Підскоцької та першого заступника голови Ради ветеранів Микола Ящука.

Насамкінець, вислухавши усі пропозиції та зауваження, виступив міський голова Михайло Сімашкевич. Він запевнив, що міська влада і надалі піклуватиметься про ветеранів Великої Вітчизняної війни, без яких не було б нашого сьогодення. Також Михайло Євстафійович представив учасникам зібрання відеозвіт про роботу виконавчих органів міської ради у 2012 році.

Новини по темі

Back to top button