Кам'янець-Подільський

«Приїду з туру і саджатиму картоплю…»

«Після нашого концерту з Іриною Білик на Буковину завітає весна. Ми не жартуємо», – так запевнив читачів видання Молодий буковинець лідер гурту ТІК Віктор Бронюк перед своїм виступом. ТІК та Ірина Білик закликали на Буковину весну 8 квітня, і справді навколо потеплішало. Принаймні від душевних українських композицій.

Про дует з Іриною Білик, який так і не обріс «любовними» чутками, про сімейні клопоти та садок біля свого дому… Під час інтерв’ю Віктор Бронюк легко й із посмішкою відповідав на кожне запитання. Розмовляти з ним легко й приємно.

«Зробити якусь дурню завжди легше»

– Днями Ірина Білик відсвяткувала своє 43-річчя. Що їй подарували?

– Ми саме виступали в Ужгороді, а тому з нами святкував увесь зал. Дуже приємно бачити в залі цілі сім’ї глядачів: хтось виконував старі композиції Ірини, хтось – нові від ТІКу… Я особисто подарував Ірині статуетку, яку привезли друзі з Голландії (вони займаються антикваріатом). Також подарував їй таку потрібну річ, як вишита скатертина. Це ручна робота. Іра нещодавно переїхала в новий будинок, ця річ їй знадобиться. Я їй казав, що коли приїду в гості, щоб скатертина обов’язково була на столі (усміхається, – авт.). А потім ми в Мукачевому зібралися великим колективом: музиканти з ТІК, шоу-балет та друзі Ірини. Посиділи так добре, по-домашньому. Але найкращий подарунок – це все-таки наш концерт, на якому ми співали українські пісні.

– У новій програмі ви співаєте навіть народні українські пісні, а тому концерти відбуваються «на ура»… А ось Потапа та Настю в Тернополі закидали яйцями за виконання російських пісень.

– Знаєте, дурна справа – не хитра. Зробити якусь дурню завжди легше. Як людина, яка має дві вищі освіти, яка працювала чиновником та викладачем історії, порівнюю різні вчинки. Траплялися випадки, коли окремі радянські партизани стріляли в бік німецького ешелону, а самі потім утікали до лісу… І що? Німці після того виходили й випалювали ціле місто звичайних людей. Ніби ти зробив гарну річ, але який ми маємо результат? Ну попали чи не попали вони яйцем у Потапа, але яке буде ставлення до міста? Нині взагалі серед моїх колег побутує така думка, що в Тернопіль не варто їхати, бо не зрозуміло, що там чекати. І хто потім буде винуватий? Мене запитували, чи не боюся, що зі мною таке може повторитися? Та Боже мій, я не кощій безсмертний, мені нічого соромитися. Ми працюємо якісно!.. А якщо є багато дурної енергії, то візьміть лопати в руки, он Тернопіль засипало снігом. Порозчищайте сніг, випустіть ту дурну жовту воду, яка б’є по голові. Користь і людям буде, і покажете, що ви дбаєте про місто.

«У мене є сім’я, яку дуже люблю»

– Як вдається поєднувати роботу, тури та сім’ю?

– Ось приїду з туру й саджатиму картоплю. Також ще не встиг обрізати великий садок та запустити вдома на подвір’ї фонтан. Дуже сумую за дітьми, за дружиною. Добре, що ми живемо в гарний час, коли на відстані можемо бачити одне одного по скайпу, обмінюватися інформацією по телефону. Ти ніби й на відстані, але відчуваєш себе поруч. Старша донька має чотири рочки, але вже телефонує мені. Ось донечці бабуся похвалилася, що я їду до неї у Франківськ. А в мене там, у Франківську, концерт просто був… Дитина образилася, чому я їду до бабусі, а не додому. Після таких розмов у душі з’являється сум, але роботу також потрібно робити.

– Коли закінчиться тур, ви ще співпрацюватимете з Білик?

– Учора мама телефонувала й казала, що родичі із Хмельниччини стурбовані. Мовляв, по телевізору казали, що я одружуюся з Білик (сміється, – авт.). Яка буде співпраця? Я люблю говорити про речі, які вже відбулися. Про нинішні гастролі скажу, що вони були організовані після успішних дуетів «Не цілуй» та «Зима».

А знаєте чому? Бо нам і так є про що поговорити. У нас у кожного – своє особисте життя. У мене є сім’я, діти, дружина, яких я дуже люблю. Для мене це дуже важливо! Я не міг би розміняти це святе на тимчасовий момент.

– А яку найбільшу нісенітницю ви чули про себе?

– Якось перед концертом мене почало боліти горло, але ми навіть в аптеку з Іриною не могли піти разом. Іра запитала: «Ти не боїшся, що завтра напишуть, що у Білик з’явився 35-й чоловік?». Ми завжди з цього жартуємо… Ми ніколи не будували свою роботу так, щоб запускати гнилу інформацію. У нас дуже насичене життя. І ми працюємо конструктивно. Звичайно, є люди, які хочуть заробити ім’я на провокаціях… Але є таке поняття, як повага до себе та тих людей, які поряд. Сумно, коли немає розуміння, що артист – також жива людина. Будувати своє життя треба так, щоб потім знову було приємно бачити одне одного. А читачам я хочу побажати, щоб весна ніколи не покидала ваші душі та серця, щоб ви частіше посміхалися…Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button