Інциденти

У Хмельницьку проведуть капітальні ремонти багатоквартирних будинків

Капітальні ремонти багатоквартирних будинків будуть здійснюватися за співфінансування мешканців та коштів з міського бюджету – у цьому полягає суть «Програми співфінансування робіт з капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків м. Хмельницького на 2017-2022 роки». ЇЇ ухвалили на черговій сесії  депутати, інформує Хмельницька міська рада.

На сьогодні у житловому господарстві існує такий парадокс – квартири приватизовані, допоміжні приміщення є власністю мешканців, а будинок, як цілісний комплекс, разом з прибудинковою територією знаходиться у комунальній власності територіальної громади. Реновація будівель не проводилась десятиліттями, як наслідок – стан житлових будинків без капітальних ремонтів погіршується.

Величезних фінансових ресурсів, які необхідні для повної реновації житлового фонду у місцевому бюджеті немає. Тому в управлінні ЖКГ переконані, що завдяки прийняттю і впровадженню цієї програми питому кількість будинків вдасться капітально відремонтувати. Усе залежатиме від самих мешканців, наскільки вони небайдужі, активні і переймаються проблемою.

Новини по темі

Back to top button